Coaching

Wiedzieć, co zrobić…

Być może słyszeliście historię o dużym transatlantyku, który zawinął do pewnego portu, gdyż miał kłopoty z silnikiem? Kilku dobrze wyszkolonych  mechaników nie potrafiło rozwiązać tego problemu, a nawet ustalić, na czym ów problem polega. W takiej sytuacji perspektywa długiego postoju stawała się  wysoce prawdopodobna  i kapitan statku  stawał się coraz bardziej nerwowy… Ktos wpadł na pomysł, że można poprosić o pomoc pewnego starszego człowieka, który przez całe życie pracował jako mechanik na parowcu. Znaleziono go i od razu ów człowiek zabrał się za staranny przegląd statku.  W końcu zatrzymał się w jednym miejscu, skupił tam całą swoją uwagę, dodał niewielką część komponentu rury i zaczął mocno uderzać, pracując jednocześnie nad elementami  sterowania silnikiem.  Nagle silnik wrócił do życia. Trwało to 15 minut…

Starszy pan spakował swoje rzeczy i wystawił rachunek na 5000 dolarów. „ Co takiego „- spytał kapitan- „To o wiele za dużo, był Pan tylko kwadrans. Prosimy o szczegółowy rachunek”.

Jak wyglądał rachunek:

  • Cześć  2,00 $
  • Wiedza, gdzie uderzyć  4998,00 $
  • Razem 5000,00 $

Wysiłek jest ważną rzeczą, jednak o wszystkim decyduje wiedza, gdzie włożyć ten wysiłek- działa to zarówno w życiu osobistym, zawodowym jak i w relacjach z innymi.

Coaching pomaga odkrywać wiedzę, gdzie  uderzyć. Co zrobić by być szczęśliwym i  spełnionym? Odpowiada na pytania, co mogę zrobić by odczuwać satysfakcje zarówno w pracy, w domu, jak i w kontakcie z samym sobą?

W jakim obszarze coachingowym pracuję?

Coaching zespołowy

Coaching zespołowy to skuteczny sposób na polepszenie komunikacji, współpracy, to niepowtarzalny pełen kreatywności klimat i okazja do wzajemnego poznania się. Pozwala  zmienić perspektywę, poznać się nie tylko od zawodowej strony, odbudować ducha zespołu, poprawić jakość pracy  zarówno w sferze wyników, jak i relacji.

Jeżeli dotychczasowe starania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Jeżeli szkolenia nie wystarczą, a sesje indywidualne wzmacniają umiejętności osobiste a nie zespołowe - ta forma pracy jest właśnie dla WAS.  Poszukujecie wsparcia i pomocy przy rozwiązywaniu konfliktów czy nieporozumień?

Dzięki coachingowi zespołowemu osiągnięcie ZNACZNIE WIĘCEJ!

Coaching przywództwa

Abyś zapalił innych, sam musisz płonąć” Mahatma Gandhi  

Coaching przywództwa dedykowany jest   dla szefów  zespołów, liderów, koordynatorów, menadżerów, kierowników, właścicieli Firm, którzy chcą dookreślić cele zarządzanego zespołu, rozwinąć kompetencje, odkryć nowe sposoby działania.

  • Zarządzasz zespołem i chcesz działać skutecznie?
  • Wiesz jak ważne jest dążenie do określonego celu?
  • Zależy Ci na budowaniu autorytetu przywódcy?
  • A może chciałbyś podejmować decyzje sprzyjające rozwojowi Twojej firmy?
  • Potrzebujesz zmiany, proaktywności, inspiracji?

Coaching przywództwa jest  dla osób, które chcą zarówno chcą wzmocnić swoje kompetencje zawodowe, ale też chcą stać się przywódcą swojego życia!

Coaching  jako element procesów rozwojowych 

Dla wszystkich rozwijających się i rozwijających innych – jako sposób na skuteczne wdrożenie wiedzy.
Coaching poszkoleniowy dla lidera, trenera, coacha
Jeżeli szkolenia to za mało?

Wiesz, że przekazane treści można wdrożyć, tylko potrzeba na to czasu i dalszej motywacji?
Chcesz aby efekt zmiany był trwały?

Szkolenia i coaching, który pomoże wdrożyć zdobyte umiejętności to ROZWIĄZANIE dla Twojej firmy.

Coaching rozwoju

Dla każdego kto pragnie zmiany  i nie wie gdzie „uderzyć”, od czego zacząć?
Podczas pierwszego  spotkania Klient dowiaduje się czym jest praca coachingowa i czego można od niej oczekiwać, ma szansę sprawdzić i zadecydować, czy coaching jest odpowiednią dla niego metodą. Na każdej kolejnej sesji to zawsze Klient decyduje z czym chce pracować, a coach dba o to, aby droga coachingowa prowadziła w kierunku obranym na początku procesu.

Sesje mogą odbywać się podczas osobistych spotkań, jak również przy wykorzystaniu telefonu lub Skype’a.

Start > Coaching

Witryna dujanowicz.pl używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.