O mnie

W mojej pracy niezwykle ważna jest jakość i zadowolenie Klienta, stawiam na efektywne procesy rozwojowe, stąd stale podnoszę własne kompetencję uczestnicząc w szkoleniach, kursach ale też konferencjach, sympozjach czy grupach dyskusyjnych zarówno jako uczestnik jak również jako prelegent. Współpracuję z osobami będącymi w procesach rozwojowych, które dbają o własny rozwój oraz rozwój firmy, bowiem uważam wymianę dobrych praktyk jako niezbędny element rozwoju firm prowadzących usługi rozwojowe. Takie działania pozwalają mi zapewnić najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług. Co potwierdzają liczni Klienci.

Kim jestem?

Jestem o sobą dla której najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem. Cenię sobie otwartość i poczucie humoru. W swojej pracy stawiam na poszukiwanie nowych rozwiązań, rozwój i  dobrą zabawę.  Lubię inspirować do zmiany. Pracuję zarówno  z klientami indywidulanymi, jak i z grupami. Mam umiejętność budowania atmosfery zaufania i chęci doświadczania, wychodzenia poza utarte  schematy.

Jestem Certyfikowanym Coachem CoachWise™ akredytowanym przez ICF na poziomie PCC oraz Akredytowanym Superwizorem Izby Coachingu.  Pracuję również  jako Konsultant, Trener biznesu i Mentor.  Jestem Menadżerem z kilkunastoletnim stażem.   Ukończyłam Szkołę Trenerów Biznesu Grupy SET, ścieżkę ACTP w CoachWise oraz kursy związane ze stosowaniem narzędzi diagnostycznych FRIS oraz IP 121. Wspólpracuję jako  Trener Coachingu z Grupą SET, Pracownią Coachingową NOVO oraz z  Wyższą Szkołą Bankową 

Mam  na swoim koncie różnorodne  doświadczenia zawodowe związane z zarządzaniem sprzedażą, zarządzaniem zespołem, wspieraniu zarówno osób indywidualnych, jak i firm w procesie zmiany.  Tworzę  i wdrażam  kulturę coachingową w organizacjach. 

 Jako Coach i Trener Biznesu stawiam na efektywność pracy z organizacjami, koncentrując się na 3 najważniejszych  etapach:

1. Poznanie potrzeb organizacji i uczestników procesów, ustalanie zasad współpracy oraz budowanie atmosfery  zaufania i zaangażowania.

2. Dobór odpowiednich  metod pracy, które koncentrują się na realizacji celu. Stawiam na warsztatową pracę, po to aby zwiększyć prawdopodobieństwo wdrażania nowych kompetencji w praktyce. Zachęcam do doświadczania i wychodzenia poza strefę komfortu.

3.  Podsumowanie procesów, rekomendacje rozwojowe dla organizacji i uczestników procesów. 

Szczególnie bliskie mi są ….

Momenty zatrzymania i wsłuchania się w potrzeby ludzi. Moją pasja jest odkrywanie ich potencjału i  nieograniczonych możliwości.  Jestem przekonana, że każdy z nas jest istotą wyjątkową, zdolną i mądrą.  Prowadzę zarówno szkolenia biznesowe, jak sesje rozwoju osobistego. Wspieram w rozwoju trenerów i coachów.  Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się w sposób atrakcyjny i zrozumiały. Ważne są dla mnie relacje i komfort pracy. Nie boje się jednocześnie intrygować i udzielać prawdziwych informacji zwrotnych.

Pracowałam dla…

Realizowałam projekty szkoleniowe, doradcze i coachingowe między innymi  dla:  Solar Company Ltd, Douglas Polska, Kredyt Banku, Lukas Banku, Banku BPH,  Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Amica, Homanit Polska, Unizeto Technologies, PZU,  Brigdestone, Socatots Polska, Wilhelmsen Technical Solution. Wspieram jako Mentor firmy branży IT w Technoparku Pomerania w Szczecinie. Na  stałe pracuję z firmami firmy z sektora MSP w zakresie zarządzania zmianą oraz wdrażania coachingowego stylu zarządzania.

Prowadzę firmę w której nie tylko realizuje swoją największą pasję, ale też wpieram ludzi i firmy stwarzając im możliwości do rozwoju i pomagając im osiągać konkretne korzyści, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Start > O mnie

Witryna dujanowicz.pl używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.