Partnerzy

Partnerstwo to podstawa budowania relacji. Tego uczymy naszych klientów, tego wymagamy od siebie.

Zaufanie, zaangażowanie, odpowiedzialność, analiza i wybór najlepszych pomysłów to zasady którymi się kierujemy.  Każdy z nas buduje własną markę, każdy realizuje się w dziedzinie którą najbardziej kocha, każdy realizuje swoje pomysły i pasje.

Łączymy się by osiągnąć efekt synergii. Pracujemy razem   dla naszych klientów. Wtedy kiedy potrzebujesz unikalnych rozwiązań, różnorodnych doświadczeń, bogactwa wiedzy, umiejętności i różnych stylów pracy. Pracujemy zarówno w obszarze szkolen , jak i coachingu. Mamy doskonałe przygotowanie merytoryczne, ale też bogate doświadczenia zawodowe, które w zależności od potrzeb Twojego biznesu łączymy tak, aby dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania.

Stawiamy na efektywność.
Łączy nas jeszcze jedno… pasja do coachingu i szkoleń i do pracy z ludźmi.

Wspólnie chcemy wspierać Ciebie i Twój biznes.

Nasze cele to:

  • Rozwój biznesów oraz ludzi, którzy go tworzą;
  • Wspieranie przedsiębiorstw i ich menedżerów w skutecznym osiąganiu założonych celów;
  • Rozwój człowieka, aby mógł osiągać więcej, aby realizował założone cele, aby był szczęśliwy;
  • Wsparcie i rozwój osób pracujących z innymi ludźmi – coachów, trenerów, aby mogli z sukcesem realizować swoje cele zawodowe i skutecznie wspierali, rozwijali swoich Klientów;
Start > Partnerzy

Witryna dujanowicz.pl używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.